IMDb 8.8
9/10
film izle

Zack Snyder’ın yönettiği ve Chris Terrio tarafından yazılan Zack Snyder’ın Justice League, 2021’de piyasaya sürüldü. Düzenli Justice League filmi sırasında, yönetmen Snyder yaşadığı bir olay nedeniyle işini bıraktı ve Joss Whedon yönetmen koltuğunu devraldı. 2 yıl bekledikten sonra, hayranların ısrarı ve baskısı altında, yönetmen tüm filmi kendisi yönetti ve yeni bir film ortaya çıkardı. Filmin 70 milyon dolarlık bir bütçesi var. Yönetmen Joss Whedon, ilk filmin çekimini kendisi tamamladı, ancak film projesinde adını ve Snyder’ın adını belirtmemesini istedi.

5000 yıl önce, Apokolipta’nın General Steppenwolf’u ve Parademon ordusu, ana kutuların Birleşik enerjileriyle Dünya’yı fethetmeye ve onu Apokolip’in anavatanına dönüştürmeye çalıştı. Ancak Yeşil Yeşil Yeşil direndi ve planları Yeşil, eski tanrılar, Amazonlar, Atlantisliler, insanlar ve yeşil Fenerleri içeren birleşik bir ordu tarafından engellendi. Steppenwolf’un ordusunu püskürttükten sonra, ana kutular dünyanın çeşitli yerlerinde ayrıldı ve saklandı.

Bugün, dünya Süpermen’in ölümünün yasını tutuyor. İnsanlık korkusunu hisseden Steppenwolf ve uçan İblis askerleri, kutulardan birinin sahibi olan STAR Labs’ın birkaç çalışanının kaçırılmasıyla ana kutuları avlamak için dünya gezegenine geri dönmeyi başardı. Kaçırılmaları araştıran ve Gotham City’de bir Parademonla karşılaşan milyarder haydut Bruce Wayne, planlanan insanüstü ekibini işe almak için ilerlemeye karar verdi, çünkü bir istilanın yaklaştığına inanıyordu.

Steppenwolf, ana kutuyu Themyscira’dan almayı başarır ve Kraliçe Hippolyta’yı kızı Diana Prince’i uyarmaya teşvik eder. Diana Wayne’in grubuna katılır ve Steppenwolf ve annesi hakkında onu bilgilendirir. İkisi Atlantislileri Arthur Curry ve Victor Stone’u ikna edemedi, ancak kör edici hızlarda hareket etme gücüne sahip olan Barry Allen adında genç bir adamı ikna etmeyi başardılar. Victor daha sonra babası Silas kaçıranlar arasında olduktan sonra gruba katılır ve Curry Steppenwolf ile karşılaştıktan sonra katılırken, Atlantis’e saldırır ve ikinci ana kutuyu almayı başarır. Yönetmen Zack Snyder’ın gözünden süper kahramanların macerasını izlemek istiyorsanız, filmi sitemizde Türkçe Altyazılı ve 4K movie watch gibi efsanevi bir görüntü ile tamamen çevrilmiş bir formatta izleyebilirsiniz.

Zack Snyder’s Justice League filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. Zack Snyder’s Justice League gibi Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Zack Snyder’s Justice League filmi, ABD yapımı olup 2021 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Türkçe Dublaj / Altyazılı olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstlenmiştir. Başrollerini ise Ben Affleck, Diane Lane, Gal Gadot, Henry Cavill gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2021 ⏱️ Süre :
  • 🎦 Film Tarzı : Türkçe Dublaj / Altyazılı
  • 📼 Film Türü : Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : Zack Snyder
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Ben Affleck, Diane Lane, Gal Gadot, Henry Cavill
  • 🌎 Ülke : ABD
  • 👓 İzlenme : 14890 Şu an İzleyen : 39 No : 20210401
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com