IMDb 5.3
7.7/10
film izle

Manhattanlı bir sanatçı, genç ailesini Hudson Vadisi’ndeki tarihi bir mezraya taşıyor. Yeni bir hayata yerleştiğinde, evliliğinin yeni evinin tarihine rakip olan uğursuz bir karanlığa sahip olduğundan şüphelenmeye başlar. Elizabeth Brundange’ın ünlü romanına dayanıyor.. Hayatına yeni ve küçük bir kasabada devam etmek isteyen George, hemen Hudson Vadisi adlı küçük bir kasabada eski bir ev satın almak için karısıyla birlikte yola çıkar. Catherine evi beğendi, ama böyle küçük bir yerde yaşama fikri Catherine için çok kabul edilebilir bir fikir değil. Ancak, bu duruma bir şans vermek isteyen Catherine, evi sevdiğini söylese de, eve girer girmez, evin içinde hissettiği garip ve iyi duyguları unutamaz.Catherine, kasabaya alışmak, yeni bir çevre edinmek, kasaba halkıyla tanışmak ve yaşadığı ev hakkında tarihi bilgiler edinmek için araştırmasına başlar. Catherine’in araştırması devam ettikçe, George günden güne değişerek daha huysuz, daha dengesiz ve daha güvenilmez hale gelir. Ancak Catherine, araştırması sırasında yavaş yavaş evin karanlık ve korkunç geçmişini öğrenmeye başlar ve Catherine için gerçek şok, bu ev, Bu kasaba ve tarihi ile ilgili bazı gerçeklerin ve hala gizli olan korkunç olayların bir şekilde kocası George ile bağlantılı olduğunu keşfetmektir.
Catherine’in evle olan bağı güçlendikçe, kocasıyla olan bağı zayıflamaya başladı ve Catherine, sonuçtan bağımsız olarak hem ev hem de kasaba ve kocası hakkında tam gerçeği öğrenmeye karar verdi.

Her Şey Yok Olur – Things Heard & Seen filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. Her Şey Yok Olur – Things Heard & Seen gibi Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Her Şey Yok Olur – Things Heard & Seen filmi, ABD yapımı olup 2021 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Türkçe Dublaj olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Robert Pulcini üstlenmiştir. Başrollerini ise Amanda Seyfried, Ana Sophia Heger, Charlotte Maier, James Norton gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2021 ⏱️ Süre :
  • 🎦 Film Tarzı : Türkçe Dublaj
  • 📼 Film Türü : Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : Robert Pulcini
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Amanda Seyfried, Ana Sophia Heger, Charlotte Maier, James Norton
  • 🌎 Ülke : ABD
  • 👓 İzlenme : 7787 Şu an İzleyen : 69 No : 14027
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com