IMDb 5.5
7/10
film izle

Yüksek profilli bir hırsız, kendisine ihanet eden eski ortağına karşı misilleme yapmasına yardımcı olmak için iki kızı (üvey kardeşleri) ile uzlaşır. Patrick son derece seçkin bir hırsız ve hayatını özgür yaşamak uğruna iki kızı, diğer kadınları geride bıraktı. Ancak Patrick, ortağı tarafından hiç beklemediği bir şekilde ihanete uğradı ve çok şey kaybetti. Bundan sonra, eski ortağından intikam almak için hemen bir şeyler yapması gerekiyor. Ama Patrick’in etrafında güvenecek kimse yok ve 15 milyon avroluk bir iş tehlikede. Son an
Patrick, daha önce hiç görmediği kızları ve diğer kadınları akla getiriyor, onları bir araya getiriyor, bir oyun yaratıyor ve onları dahil etmeyi ve 15 milyon Euro çalmayı planlıyor. Ama Patrick’in kızları Caroline ve Carole çok farklı insanlar ve ikisi de çok farklı büyüdüler.

Hazinelerim – Mes tresors filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. Hazinelerim – Mes tresors gibi Komedi Filmleri, Suç Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Hazinelerim – Mes tresors filmi, Fransa yapımı olup 2017 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Altyazılı olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Pascal Bourdiaux üstlenmiştir. Başrollerini ise Camille Chamoux, Jean Reno, Pascal Demolon, Reem Kherici gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2017 ⏱️ Süre : 91
  • 🎦 Film Tarzı : Altyazılı
  • 📼 Film Türü : Komedi Filmleri, Suç Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : Pascal Bourdiaux
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Camille Chamoux, Jean Reno, Pascal Demolon, Reem Kherici
  • 🌎 Ülke : Fransa
  • 👓 İzlenme : 9767 Şu an İzleyen : 258 No : 2418
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com