IMDb 5.4
7.7/10
film izle

Berbat bir aldatmacadan sonra, Clóvis yabancılaşmış üvey kız kardeşi Lohane’ye çarpar. Bir bağda, yakında tek çıkış yolunun bir araya gelmek olduğunu fark ederler. Clovis sıradan bir iş bulamayan ve çalışamayan bir adam ve hayatta kalmak için insanları aldatıyor, ama bu arazilerde bile, bir şekilde her şeyi mahvediyor çünkü yeterince iyi değil. Clovis’in kız kardeşi Lohane onun çok gerisinde değil. Lohane bu dolandırıcılık işlerini bırakıp kendi küçük işletmesini açsa da, kendi yolunda küçük yasadışı işler de yapıyor.Bir gün, Clovis oldukça büyük bir komployu tamamlamak ve cebine büyük bir miktar koymak üzeredir, ancak şu anda geçmişi onu yakalar ve aldatmak üzere olduğu erkekler gerçek kimliğini öğrenir. Kimliğinin ortaya çıkmak üzere olduğunu fark eden Clovis’in kaçmaktan başka seçeneği yok. Şu anda, kız kardeşi Lohane, küçük dükkanındaki küçük yolsuzluk nedeniyle mobil bir burger dükkanı haline geliyor. Şu anda, uzun zamandır tanışmamış olan iki kardeşin yolları tekrar örtüşüyor.
Şans eseri, birbirlerinden kaçarken birbirlerini tekrar bulan kardeşler, birlikte kaçmaya ve uzun ve belirsiz bir yolculuğa başlamaya karar verirler. Fakat bir zamanlar kanlarına giren hileli meslek nedeniyle kaçmak için ayrıldıkları bu yolda bile, bu iki talihsiz kardeş komplo kurmadan yapamazlar. Bakalım bu sefer iki kaçağın yeni kaliperleri işe yarayacak mı? Yakalanırlarsa ne olacak? Yoksa bu yeni yol, yıllardır aradıkları büyük bir işi beraberinde getirecek mi?

Düzenbaz Kardeşler – Get the Grift filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. Düzenbaz Kardeşler – Get the Grift gibi Komedi Filmleri, Suç Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Düzenbaz Kardeşler – Get the Grift filmi, Brezilya yapımı olup 2021 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Türkçe Dublaj olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Pedro Antônio Paes üstlenmiştir. Başrollerini ise Marcus Majella, Samantha Schmütz, Thelmo Fernandes, Zeca Carvalho gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2021 ⏱️ Süre :
  • 🎦 Film Tarzı : Türkçe Dublaj
  • 📼 Film Türü : Komedi Filmleri, Suç Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : Pedro Antônio Paes
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Marcus Majella, Samantha Schmütz, Thelmo Fernandes, Zeca Carvalho
  • 🌎 Ülke : Brezilya
  • 👓 İzlenme : 1525 Şu an İzleyen : 63 No : 14022
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com