IMDb 0
1.3/10
film izle

İşler şu anda harika görünmese de, Dünya Savaşı z 2 henüz ölmemiş olabilir. Geçen yıl, umut verici gelişmeler birkaç ay sonra Paramount su tamamen ölü olduğunu duydum. Brad Pitt, the zombie flick’teki rolünü tekrarlamak için ayarlandı ve sık sık işbirlikçisi David Fincher yönetecek. Sonra, belirsiz bir şekilde, stüdyo onu kapattı. Şimdi, Yapımcı Jeremy Kleiner, filmi bir gün yapmayı umduklarını söylüyor.

Jeremy Kleiner, Dede Gardner ile birlikte Brad Pitt tarafından kurulan plan B prodüksiyon şirketini yönetiyor. Yakın tarihli bir röportajda, yapımcı ikiliye 2. Dünya Savaşı olasılığı hakkında sorular soruldu. Kleiner herhangi bir somut ayrıntı sağlayamasa da, henüz vazgeçmediklerini belirten cesaret verici bir cevap verdi. İşte söylediği şey. “Gün. Max Brooks’un kitabını seviyoruz. Onun evrenini seviyoruz.

Dünya Şavası Z 2 – World War Z 2 filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. Dünya Şavası Z 2 – World War Z 2 gibi Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Dünya Şavası Z 2 – World War Z 2 filmi, ABD yapımı olup 2017 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Gelecek Film olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini David Fincher üstlenmiştir. Başrollerini ise Brad Pitt gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2017 ⏱️ Süre :
  • 🎦 Film Tarzı : Gelecek Film
  • 📼 Film Türü : Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : David Fincher
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Brad Pitt
  • 🌎 Ülke : ABD
  • 👓 İzlenme : 15658 Şu an İzleyen : 78 No : 4557
PAYLAŞ :
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com