IMDb 6.4
6.9/10
film izle

2. Dünya Savaşı’nda müttefiklere yardım eden bir grup kahraman olan Amerika Adalet Derneği, onları tarihi değiştiren bir maceraya Gönderen gelecekten bir müttefik edinir. Barry Allen ve Iris West, “işten” uzaklaşmayı umarak Metropolis’te piknik yapıyorlar. Ancak, Süpermen Brainiac ile savaştığında planları bozuluyor ve Allen süpermen’in yardımına bir flaş olarak geliyor. Brainiac bir kriptonit mermisi ateşlediğinde, Flash onu yakalamaya çalışır, ancak hız kuvvetini ilk kez yönlendirmek için yeterince hızlı çalışır. Doktor kaderin sesi tarafından yönlendirilen Allen, JSA ve Naziler arasındaki bir savaş sırasında geçmişte olduğuna inandığı şeye ulaşır. Sadakati konusundaki ilk karışıklığına rağmen, JSA Nazileri yendikten ve Trevor’ı kurtardıktan sonra, Allen’ın bir müttefik olduğunu ve görünüşe göre gelecekten geldiğini fark eder. Ekip ikinci bir Naziler dalgasını durdurmak için harekete geçtiğinde, Allen trevor’ı üsse götürür ve daha önce hiç duymadığı JSA hakkında bilgi alır.
JSA’NIN savaş muhabiri “Shakespeare” ile tanıştıktan sonra Trevor, Wonder Woman’a evlenme teklif etmeye çalışır ve jsa bir sonraki görevi için toplanır. Zaman paradoksuna neden olma riskine rağmen, kahramanlar, Trevor’ın çaldığı bir mesajı deşifre edebilen bir Nazi kalesinden bir şifre kırıcıyı kurtarmak için Allen’ın yardımını kullanabileceklerini fark ediyorlar.

Adalet Topluluğu: İkinci Dünya Savaşı – Justice Society: World War II filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. Adalet Topluluğu: İkinci Dünya Savaşı – Justice Society: World War II gibi Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Adalet Topluluğu: İkinci Dünya Savaşı – Justice Society: World War II filmi, ABD yapımı olup 2021 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Türkçe Dublaj olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Jeff Wamester üstlenmiştir. Başrollerini ise Geoffrey Arend, Matt Bomer, Omid Abtahi, Stana Katic gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2021 ⏱️ Süre :
  • 🎦 Film Tarzı : Türkçe Dublaj
  • 📼 Film Türü : Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : Jeff Wamester
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Geoffrey Arend, Matt Bomer, Omid Abtahi, Stana Katic
  • 🌎 Ülke : ABD
  • 👓 İzlenme : 6026 Şu an İzleyen : 234 No : 14042
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com