IMDb 4.5
4.8/10
film izle

Bir kiralık katil, karısının hayatını tehlikeye sokan, çok yanlış giden tehlikeli bir işi kabul eder. işvereni Frank Daley (Michael Uimari) tarafından verilen uzun süredir işe alınan bir suikastçı olan Joel Carrero (Gary nohealli) karakterinin zorlu göreviyle başlar. Joel’den bir polisi öldürmesi isteniyor. İşvereninin peşinden giden bir dedektif son zamanlarda çok değerli bilgiler edinmiştir ve bu dedektif hapse girmemesi için ölmelidir. Böyle zor bir iş için çok az para teklif edilmesine ve işinde en iyisi olmasına rağmen, Joel işi alacak ve ne olursa olsun görevini tamamlayacak, çünkü başka bir büyük iş bulamıyor. Karısı Sabrina Carrero (Liz Clare) ile mutlu ve sessiz bir hayat sürmeye çalışan Joel, sevgili karısını işinden mümkün olduğunca uzak tutmak ve onu korumak istiyor. Ona birkaç günlüğüne şehir dışında olacağını ve çalışacağını söyler.

Sabrina onun için endişelendiğini ve ona bir şey söyleyebileceğini ve bir sorun varsa ona yardım edebileceğini söylese de, Joel bunun bir sorun olmadığını söylüyor çünkü karısını zaten içinde bulunduğu tehlikeli durumdan uzak tutmak istiyor ve onlarla ilgilenecek ve her şeyle ilgilenecek.Joel, hem arkadaşı hem de bir silah Satıcısı olan Elena’dan gerekli tüm ekipmanı toplayarak işi çok ileri götürse de, sonraki günlerde dedektifi bulur ve bilginin nerede olduğunu söylemek için ona işkence eder. Bu şekilde hiçbir yere varamayan Joel, dedektifin bir süre sonra söylediği gerçekler sayesinde hem işvereninin gerçek amacı hem de kendi hayatı hakkında fark etmediği birçok şeyi öğrenecek ve hayatı geri dönüşü olmayan bir yola girecek. Bakalım Joel sonunda gerçeği öğrenebilecek mi. İhanetler ve entrikalar sona erecek mi?

War Path filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. War Path gibi Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. War Path filmi, ABD yapımı olup 2021 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Türkçe Dublaj olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Casey de Fremery üstlenmiştir. Başrollerini ise Erik Jorn Sundquist, Gary Nohealii, Liz Clare, Michael Uimari gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2021 ⏱️ Süre :
  • 🎦 Film Tarzı : Türkçe Dublaj
  • 📼 Film Türü : Aksiyon Filmleri, Suç Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : Casey de Fremery
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Erik Jorn Sundquist, Gary Nohealii, Liz Clare, Michael Uimari
  • 🌎 Ülke : ABD
  • 👓 İzlenme : 3337 Şu an İzleyen : 47 No : 14055
PAYLAŞ :
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com