IMDb 7.0
7.6/10
film izle

Ice-ICE-Lyod filminin yönetmeni Oleg Trofim, Senaryo koltuğunu Andrey Zolotarev ile paylaşıyor. Bir Rus yapımı olan film, Drama, müzikal, Romantik, spor türünde ve 01 Şubat 2018’de (Rusya) piyasaya sürüldü. Nadya’nın tüm hayatı Buz Pateni yaptı, her zaman hayallerini kovaladı. Talihsiz bir kaza geçirecek ve eğer kabul etmezse, artık paten yapmaya devam edemeyecektir. Aradan geçen süreden sonra, tanıştığı biri ona hayallerinden vazgeçmemesini hatırlatacaktır.

Alçakgönüllü Nadia’nın hayatı, efsanevi patenci Vladimir Leonov tarafından fark edildiğinde dramatik bir şekilde değişti. Çift hızla bir hit oldu ve Olimpiyatlara katılmayı ve yakında evlenmeyi planlarken, mutlak mutluluğun ulaşılabileceği görülüyordu-ancak Leonov Nadia’nın yaralanmasına neden oldu. Unutulmuş şampiyon, yeni bir tanıdık – hokey oyuncusu Sasha olmasaydı, Dairesinin dört duvarını bir daha asla terk etmeyecekti. Şimdi ikisi birlikte buza gitmeli ve gerçek duyguların (nefretten sevgiye) bir rüyanın yolunu açabileceğini kanıtlamalıdır.

Buz – ICE – Lyod filmini full hd veya donmadan istediğiniz formatta izleyebilirsiniz. Buz – ICE – Lyod gibi Dram Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler, Spor Filmleri kategorisindeki filmleri, sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz. Buz – ICE – Lyod filmi, Rusya yapımı olup 2018 yılında vizyona girmiştir. sitemizde Altyazılı olarak izlenmektedir. Filmin yönetmenliğini Oleg Trofim üstlenmiştir. Başrollerini ise Maksim Belborodov, Mariya Aronova, Milos Bikovic, Vilen Babichev gibi kaliteli oyuncular paylaşmaktadır. Daha fazla filmi Karpuz film sitemizden izleyebilirsiniz.

  • 📅 Yıl : 2018 ⏱️ Süre : 113
  • 🎦 Film Tarzı : Altyazılı
  • 📼 Film Türü : Dram Filmleri, Müzikal Filmler, Romantik Filmler, Spor Filmleri
  • 👨‍💼 Yönetmen : Oleg Trofim
  • 👨‍👩‍👦 Oyuncular : Maksim Belborodov, Mariya Aronova, Milos Bikovic, Vilen Babichev
  • 🌎 Ülke : Rusya
  • 👓 İzlenme : 18298 Şu an İzleyen : 147 No : 2981
İletişimHukuksal Contact © 2020 Karpuzfilm.com